فراخوان نماینده کهگیلویه برای درج اطلاعات نخبگان و فارغ التحصیلان دانشگاهی

فراخوان نماینده کهگیلویه برای درج اطلاعات نخبگان و فارغ التحصیلان دانشگاهی

 نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه ،بهمئی،چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی از جوانان نخبه و فارغ التحصیلان دانشگاهی برای درج اطلاعات و رزومه تحصیلی و کاری در سامانه الکترونیکی دعوت کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و ارتباطات مردمی حجت الاسلام والمسلمین سید محمد موحد ، بانک اطلاعات نخبگان و فارغ التحصیلان دانشگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد به درخواست نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه،یهمئی،چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی راه اندازی شد.

حجت الاسلام والمسلمین موحد در گفت و گو با خبرنگار این پایگاه اطلاع رسانی، ضرورت راه اندازی این بانک اطلاعاتی را بسیار مهم و حیاتی برشمرد و گقت:
یکی از مهم ترین دغدغه ها و برنامه ها در پیگیری مشکلات مردم عزیز استان کهگیلویه و بویراحمد و علی الخصوص شهرستان های چهارگانه حوزه انتخابیه موضوع اشتغال و استفاده از ظرفیت ها و توانمندی های نیروی انسانی متخصص،نخبه و آگاه به مسائل و علوم مختلف است.

به همین منظور راه اندازی بانک اطلاعات نخبگان و فارغ التحصیلان استان با استفاده از توان فنی تیمی متخصص و متجرب از جوانان حوزه انتخابیه در تعامل با دفاتر ارتباطات مردمی در اولویت قرار گرفت.

نائب رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی در ادامه تصریح کرد:
به امید آنکه با تکمیل این بانک اطلاعاتی از سوی نخبگان و فارغ التحصیلان استان و شهرستان های کهگیلویه بزرگ بتوانیم گام های موثری برای رفع معضل بیکاری در استان و شهرستان های حوزه انتخابیه برداشته و خروجی اطلاعات این سامانه الکترونیکی کمک بزرگی به استفاده از توان نخبگان در حل مسائل و مشکلات مردم کرده و به پیشرفت و توسعه پایدار استان کمک نماید.

جوانان،نخبگان و فارغ التحصیلان دانشگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد می توانند از طریق آدرس http://cv.movahednet.ir نسبت به ثبت اطلاعات رزومه ی خود اقدام نمایند.


© کلیه حقوق این سایت متعلق به دفتر ارتباطات مردمی حجت الاسلام والمسلمین حاج سید محمد موحد نماینده مردم شریف شهرستان های کهگیلویه،بهمئی،چرام و لنده در یازدهمین دوره مجلس شورای می باشد .