سامانه برخط ارتباطات مردمی حجت الاسلام والمسلمین موحد راه اندازی شد

امکان ارسال درخواست های مردمی، ارائه پیشنهادات، انتقادات و طرح های عمومی به دفتر ارتباطات مردمی حجت الاسلام والمسلمین حاج سید محمد موحد به صورت رسمی و سیستمی برای عموم مردم و مسئولان فعال شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و ارتباطات مردمی حجت الاسلام والمسلمین موحد،امکان ارسال تمامی درخواست هایی که پیش تر بصورت تلفنی و مکتوب از نماینده مردم شریف شهرستان های کهگیلویه،بهمئی،چرام و لنده و دفاتر ارتباطات مردمی ایشان انجام می شد از طریق این سامانه بر خط و با امکان پیگیری و دریافت سیستمی پاسخ فراهم شد.

مردم شریف و مسئولین محترم حوزه انتخابیه با عضویت در این سامانه الکترونیکی می توانند نسبت به ارسال درخواست های خود در حوزه های اداری،اقتصادی،اشتغال،ارائه طرح و ایده،انتقادات و پیشنهادات اقدام و پاسخ کلیه موارد مذکور را نیز از طریق همین سامانه دریافت نمایند.

با توجه به شرایط خاص حاکم بر کشور به دلیل شیوع ویروس کرونا از مردم عزیز حوزه انتخابیه درخواست می شود که برای پیگیری کلیه امور نسبت به عضویت در این سامانه اقدام نمایند.

جهت دسترسی به این سامانه می توانید به آدرس http://movahednet.ir  بخش ارتباطات مردمی رجوع نموده و پس از ثبت نام در بخش ویرایش پروفایل نسبت به ثبت مشخصات فردی خود اقدام نمایید. سپس از بخش ارسال درخواست با مشخص نمودن دسته و موضوع درخواست نسبت به ثبت درخواست اقدام نموده و منتظر پاسخگویی تیم مدیریت حوزه ارتباطات مردمی دفتر نماینده مردم شریف حوزه انتخابیه بمانید.

شایان ذکر است به محض پاسخگویی تیم مدیریت ارتباطات مردمی از طریق پیامک مطلع خواهید شد.


© کلیه حقوق این سایت متعلق به دفتر ارتباطات مردمی حجت الاسلام والمسلمین حاج سید محمد موحد نماینده مردم شریف شهرستان های کهگیلویه،بهمئی،چرام و لنده در یازدهمین دوره مجلس شورای می باشد .