حضور مسئولان باید به گونه ای باشد که مردم زلزله زده احساس تنهایی نکنند

حضور مسئولان باید به گونه ای باشد که مردم زلزله زده احساس تنهایی نکنند

حجت الاسلام سید محمد موحد نماینده مجلس با اشاره به زلزله شهر سی‌سخت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: متاسفانه زندگی مردم منطقه زلزله زده دچار وضعیت بحرانی شده است. بسیاری از منازل قابل سکونت نیست و آثار تخریب بسیار بالاست .

نماینده کهگیلویه، بهمئی وچرام و لنده در مجلس در گفت‌ و گو با عصرایران ادامه داد: علی رغم کمبود امکانات اما خوشبختانه مسئولان ستاد بحران، هلال احمر، اورژانس و مسئولان استانی در منطقه و کنار زلزله زدگان حضور دارند و همراهی آنها قابل تقدیر است.  انتظار می رود که این حضور به صورت مستمر در منطقه ادامه داشته باشد و به گونه ای باشد که مردم آسیب دیده این حضور را در راستای حل مشکلات ناشی از زلزله شاهد باشند .

این نماینده مجلس با اشاره به هوای سرد و بارانی منطقه زلزله زده افزود: حضور مسئولان باید به گونه ای باشد که مردم احساس تنهایی نکنند و شکل همکاری باید به صورت اورژانسی باشد و مردم احساس کنند که دست اندرکاران در کنار و همراه آنها هستند .
وی ادامه داد: الحمدالله زلزله تلفات جانی نداشته است. آمار مصدومان نیز تا کنون نزدیک به ۴۰نفر است که خوشبختانه وضعیت بحرانی ندارند، برخی از منازل صددرصد برخی هفتاد درصد و برخی زیر ۵۰درصد تخریب شده اند و برخی محله ها غیرقابل سکونت شده اند،آسیب دیدگان در حال حاضر در چادر اسکان داده شده اند و امکانات اولیه و غذای گرم نیز در اختیار آنها قرار گرفته است.

© کلیه حقوق این سایت متعلق به دفتر ارتباطات مردمی حجت الاسلام والمسلمین حاج سید محمد موحد نماینده مردم شریف شهرستان های کهگیلویه،بهمئی،چرام و لنده در یازدهمین دوره مجلس شورای می باشد .