فراخوان نماینده کهگیلویه برای درج اطلاعات نخبگان و فارغ التحصیلان دانشگاهی

 نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه ،بهمئی،چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی از جوانان نخبه و فارغ التحصیلان دانشگاهی برای درج اطلاعات و رزومه تحصیلی و کاری در سامانه الکترونیکی دعوت کرد.


 

امکان ارسال درخواست های مردمی، ارائه پیشنهادات، انتقادات و طرح های عمومی به دفتر ارتباطات مردمی حجت الاسلام والمسلمین حاج سید محمد موحد به صورت رسمی و سیستمی برای عموم مردم و مسئولان فعال شد.


حضور مسئولان باید به گونه ای باشد که مردم زلزله زده احساس تنهایی نکنند

حجت الاسلام سید محمد موحد نماینده مجلس با اشاره به زلزله شهر سی‌سخت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: متاسفانه زندگی مردم منطقه زلزله زده دچار وضعیت بحرانی شده است. بسیاری از منازل قابل سکونت نیست و آثار تخریب بسیار بالاست .


 درخواست نماینده مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی از آیت‌الله رئیسی

حجت‌الاسلام سید محمد موحد در گفت‌وگو با خبرنگاران در یاسوج با اشاره به سفر آیت‌الله رئیسی به استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: مردم استان کهگیلویه و بویراحمد با توجه به سوابق انقلابی و عشق و ارداتی که به نظام اسلامی دارند خادمان خود را مورد احترام قرار داده و از آنها استقبال می‌کنند.


نماینده کهگیلویه بزرگ دوشنبه ها میزبان مردم حوزه انتخابیه خواهد بود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و ارتباطات مردمی حجت الاسلام والمسلمین حاج سید محمد موحد، صبح امروز دوشنبه،  نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده میزبان مردم حوزه انتخابیه بود.


© کلیه حقوق این سایت متعلق به دفتر ارتباطات مردمی حجت الاسلام والمسلمین حاج سید محمد موحد نماینده مردم شریف شهرستان های کهگیلویه،بهمئی،چرام و لنده در یازدهمین دوره مجلس شورای می باشد .